bytovy-textil_uvod_CZ

 

 

Trendy v bytových textiliích

 

Cítit se doma příjemně a komfortně chce určitě každý. Docílit se to dá několika způsoby. Jedním z nich je vhodný výběr interiérových textilií. Tipy, jak si vybrat co nejlépe do jednotlivých místností, vám přinášíme v naší nové inspiraci.

hotspot-4933930

Rosa

Jemné pastelové barvy vycházející z růžové v kombinaci s bledými tóny přinášejí do interiéru klidnou atmosféru a nadčasový design. Jarní období přímo volá po takových odstínech. Teplejší barvy vždy zahřejí a s chladnějšími si vytvoříte u vás doma severský styl. Ložnice, obývák nebo koupelna, každá místnost může mít svůj vlastní nádech.

bytovy-textil-rosa1_CZ
bytovy-textil-rosa2_CZ

Ložnice a obývák

Koupelna

hotspot-4933794

Jungle

Odvážnější listové vzory a výraznější barvy přivolají zase svěží vánek do vaší domácnosti. Nebojte se odvázat! Zkombinujte je se zemitými a neutrálními tóny. Dosáhnete tak příjemný čerstvý pocit z pobytu doma. Přeneste si půvab džungle k vám.
bytovy-textil_jungle1_CZ
bytovy-textil-jungle2_CZ

Ložnice a obývák

Koupelna

textil_spanok-img_CZ

Zdravý spánek

Nedílnou součástí interiérových textilie jsou také polštáře, přikrývky a tak trochu i matrace. Proč? Protože kvalitní spánek velkou měrou ovlivňuje naše zdraví. Vyberte si textil do ložnice v té nejvyšší kvalitě nebo matrace z akce 1+1 zdarma. Budete se cítit jako v obláčku a zároveň dopřejete svému tělu plnohodnotný odpočinek.
bytovy-textil_spanok_CZ

Vybrali jsme pro vás