Top svítidla pro váš domov

 Podlehněte trendům: toto jsou TOP svítidla pro váš domov


Uvažujete nad změnou zařízení svého domova, nebo chystáte kompletní rekonstrukci? Ať je tak či onak, velkou roli v tom sehrává správný výběr svítidla. Právě ten může změnit celkový charakter vaší domácnosti.


To, zda zvolit teplé nebo studené odstíny žárovky, či kolik svítidel do jaké místnosti jsme vám již představili. Je na řadě zaměřit se na to příjemnější hledání - design. Volba svítidel závisí na stylu, ve kterém je zařízen váš domov. I když se připouští kombinace stylů, při svítidlech to nemusí znamenat trefu do černého. Jednou z nejzávažnějších otázek pak je, zda má být svítidlo dominantou dané místnosti, nebo chcete z něj pouze nenápadný a funkční doplněk.


Snad nejvýraznějším trendem pro rok 2019 bylo osvětlení s využitím LED technologie. Sázelo se na propracovaný design, kvalitu materiálů a zejména minimalismus se skandinávským nádechem. Přesto stále platí, že sto lidí, sto chutí. V článku níže vám představíme malý návod na to, jaký lustr zvolit při nejčastějších 5 trendy stylech bydlení.


 

Lustry podle stylů bydlení

 


Skandinávský styl


Je stále oblíbenějším také v českých domácnostech. Čistota, jednoduchost, přírodní materiály a bledé odstíny jsou nejvýraznější prvky, které jej charakterizují. Takový prostor má být útulný, ale stále má působit vzdušně. Do skandinávského stylu s ohledem na trendy se hodí černý kabelový lustr s odhalenými žárovkami, který na první pohled může připomínat tovární lampy.


Romantický styl


Nosným prvkem moderního romantického stylu je bílá barva, dřevěný masivní nábytek, či pastelové doplňky. Nešetří se krajkou ani kožešinami. Prim ale hraje robustní skleněný lustr, popřípadě svítidla s bílým stínítkem v kombinaci s kovem. Právě výrazný lustr by měl být dominantou a měl by být umístěn ve středu místnosti. Nenašli jste si v tomto článku váš styl bydlení? Nelamte si hlavu. Ze široké nabídky lustrů, které najdete nejen u nás na webu, si vybere každý. V případě, že se nebudete umět rozhodnout, si nechte poradit našim odborným personálem.


 

sk-blog-top-svietidla-pre-vas-domov-img3

Moderní minimalistické interiér

 

Představuje nábytek v lesklém provedení, zemité barvy s důrazem na bílou a černou barvu. Do takového prostředí se hodí zejména industriální svítidla, bez vzorů, nebo ta s důrazem na chromové provedení. Zajímavou variantou může být i barevný skleněný lustr neobvyklých tvarů. Z naší nabídky vám vybíráme na ukázku například Stropní Svítidlo Jessy 3-bodové.

 

 

Vintage, provensálský styl


Zahrnuje moderní nábytek s ošoupanými prvky, jakoby se na nich podepsal zub času. Mezi nosné materiály patří dřevo, jemné pastelové barvy, levandulový či jiný květinový vzor a tapety. Najít správné svítidlo do takového příbytku se nemusí zdát jako jednoduchá cesta. Přesto by lustr měl být matné barvy, nebo naopak, výrazné chromové. Nebojte se stříbrné, černé ani měděné. Stejně ale zaujme i lustr z přírodních materiálů, jako je tomu v případě závěsné lampy Jade, kterou naleznete v naší nabídce.


 

cz-blog-top-svietidla-pre-vas-domov-img5

 

Svítidla ve stylu Glamour

 

Okázalost, elegance a sexy. To je to, co charakterizuje tento styl bydlení. Vzhledem k tomu, že kombinuje lesklé materiály, satén a samet, starožitnosti či výrazné zrcadlo třeba vybírat lustr s citem. Glamour styl si přesto křišťálový a honosný lustr, který se stává středem pozornosti.

 

Nenašli jste si v tomto článku váš styl bydlení? Nelamte si hlavu. Ze široké nabídky lustrů, které najdete nejen u nás na webu, si vybere každý. V případě, že se nebudete umět rozhodnout, si nechte poradit našim odborným personálem.