skvele-tipy-jak-usetrit-na-vanocni-vyzdobe_cont_CZ-img1

 

 

Skvělé tipy jak ušetřit na vánoční výzdobě

Všude kam se podíváme jsou světýlka, vánoční postavičky, adventní věnce, stromky a mnoho dalších dekorací. To je neodmyslitelnou součástí Vánoc. Vždyť nejkrásnější svátky roku vyžadují i nejkrásnější výzdobu. Na druhé straně ale třeba přiznat, že takové zkrášlování našich domovů nám dokáže ukrojit pořádně velký kus z rodinné kasy.

 

V dnešním článku vám ukážeme, že mít pohádkové Vánoce s nádhernou výzdobou se dá i s menším rozpočtem. Jako modelovou situaci jsme si určili mladý pár, který bude slavit Vánoce v jejich prvním vlastním bytě.

skvele-tipy-jak-usetrit-na-vanocni-vyzdobe_cont_CZ-teaser2-img

Peněžní limit

Předem si stanovte maximální částku, kterou můžete na vánoční výzdobu utratit. Tuto částku se snažte nepřekročit. I díky tomu utratíte pouze tolik, kolik opravdu můžete a nebudete mít výčitky svědomí.

Inventura

Ještě před samotným nákupem si doma udělejte menší inventuru a podívejte se, co vlastně doma máte a co z toho víte použít i tento rok. Ozdoby od rodičů, stromeček od svokrovcov a hle, najednou máte ušetřeno! Pokud ale ničím takovým nedisponujete, podívejte se na naše další tipy a triky.

Živý vs. umělý

Existují dvě skupiny lidí. Jedna preferuje živý, druhá umělý stromeček. Jaký je lepší? Inu, z dlouhodobého finančního hlediska je lepší volbou rozhodně ten umělý. Umělé vánoční stromky najdete iu nás v Möbelix a to za fantastické ceny!

skvele-tipy-jak-usetrit-na-vanocni-vyzdobe_cont_CZ-obrazok-imag

Nové ozdoby?

Obměňovat barevné kombinace každý rok si může dovolit jen málokdo. Vsaďte proto na jednu univerzálnější barvu, respektive takovou, jaká se vám nejvíce líbí. Pokud se i přesto chcete řídit aktuálními trendy, viz náš článek, ve kterém vám představíme vánoční stromek ve třech barevných inspiracích/a> pro letošní sezónu.

Handmade vánoční výzdoba

Pokud ve vás dřímá kreativní duše a máte nejen chuť, ale i čas nazbyt, vyrobte jsi vánoční výzdobu svépomocí. Například, pokud toužíte po nových vánočních koulích a ty staré se vám už nelíbí, jednoduše je ozdobte pomocí provázku. Na takovou výzdobu budete potřebovat staré vánoční koule, provázek a lepicí pistoli. Začněte kouli omotávejte provázkem svrchu a pomalu postupujte směrem dolů. Nezapomeňte udělat i očko na zavěšení. Takové vánoční koule vám vydrží velmi dlouho a jejich neutrální barva vás snad nikdy neomrzí. Stejně na stromeček můžete pověsit perníčky, sušené ovoce či šustí. Fantazii se meze nekladou. Do přípravy vánočních ozdob můžete zapojit i partnera, mámu nebo děti a užít si tak ten pravý vánoční čas v kruhu nejbližších.

skvele-tipy-jak-usetrit-na-vanocni-vyzdobe_cont_CZ-teaser8-img

 

Lucerničky

Světýlka k Vánocům zkrátka patří a jsou jejich neodmyslitelnou součástí. Jelikož se ale držíme zásady, že tento rok chceme do vánoční výzdoby investovat co nejméně, můžete si lucerničky vyrobit svépomocí. Stačí vám na to sklenice, kancelářský papír a fixy na sklo. Postup je velmi jednoduchý: na papír si nakreslete požadovaný vzor, vložte ho dovnitř sklenice a z vnější strany vzor obtáhněte a následně vybarvěte fixy. Papír vyjměte, vložte do něj svíčku a originální lucerna je na světě!

skvele-tipy-jak-usetrit-na-vanocni-vyzdobe_cont_CZ-teaser9-img

Ušetřete s adventním kalendářem Möbelix

Do 24. prosince najdete na našem webu adventní kalendář v podobě vánočního stromku s 24 vánočními koulemi. Každý den si v našem adventním kalendáři můžete najít lukrativní slevu na produkt, nebo skupinu produktů. Sleva bude platit na produkty vždy pouze v daný den. Tato akce platí nejen pro kamenné prodejny, ale i pro náš e-shop.

 

Těšit se můžete na řadu zajímavých produktů, kterými potěšíte nejen sebe, ale i své blízké. Rovněž tam můžete najít například i slevu na vánoční sortiment, mezi který patří největší trendy letošní výzdoby jako je Hygge, Joyful, nebo Merry Berry Christmas.

skvele-tipy-jak-usetrit-na-vanocni-vyzdobe_cont_CZ-obrazok2-img

Nechte si peníze na leden

Není žádným tajemstvím, že po vánočních svátcích zlevní i vánoční sortiment. Je to zejména proto, aby se vyprázdnily prostory pro další trendové věci. Pokud škrty rozpočet, zkuste zajít na vánoční výzdobu právě v lednu.

 

Věříme, že letošní Vánoce budou krásné, noblesní a také díky našim tipům s nimi hravě ušetříte.