silvestrovska-party-ve-velkem-stylu_cont_CZ-uvodny-img1

 

 

Silvestrovská párty ve velkém stylu

 

10, 9, 8 .... Vítej Nový rok! Nejkrásnější svátky v roce jsou za námi, ale nás ještě čeká jedna velká párty. Konec starého a příchod nového roku přece třeba patřičně oslavit. Neberte silvestrovskou párty na lehkou váhu a udělejte z ní nezapomenutelný moment.

 

Ať už budete oslavovat doma v kruhu rodiny nebo s přáteli na chatě v horách, žádná silvestrovská párty se neobejde bez dobrého jídla a šampusu. K tomu se sejde ještě několik maličkostí, které oslavy Nového roku přivedou k dokonalosti. V dnešním článku vám prozradíme o jaké jde.

Příprava prostoru

Spočítejte si, kolik lidí se vaší silvestrovské párty zúčastní a přizpůsobte tomu místa k sezení. Nemusíte nutně kupovat nový gauč nebo jídelní soupravu. Stačí si pořídit několik sedacích vaků nebo taburetek. Ty druhé jmenované jsou poměrně levnou záležitostí s praktickým využitím i do budoucna. Navíc tím, že jde o malý a v některých případech i sklopný nábytek, je jejich uložení bezproblémové.

 

Jelikož se jedná o neformální zábavu, alternativou může být i teplý, huňatý koberec. Stačí něj poskládat několik polštářů a kromě toho, že hosté budou mít kde sedět, vám do domácnosti přibude pěkný doplněk.

silvestrovska-party-ve-velkem-stylu_cont_CZ-teaser-obrazky1

Dobroty na zábavných talířích

Věříme, že mýt kopu talířů, sklenic a příborů po hostech se vám po probdělé noci jistě nebude chtít. Vsaďte proto na jejich papírovou alternativu. Milým doplňkem do sklenic jsou i papírové nebo kovové brčka, které najdete v různých párty vyhotoveních. Nezapomeňte ani na ubrousky nebo párátka.

Vtipné maličkosti

Silvestrovská párty je o dobré zábavě, k čemuž mohou přispět i různé maličkosti. Prostřený stůl můžete doplnit například vtipným prstenem na ubrousky s plameňáky.

Balóny

Balóny v žádném případě nejsou jen pro děti a nesmí chybět ani při oslavách Nového roku. Silvestrovskou výzdobu můžete pojmout pestrobarevně nebo elegantně. V tom druhém případě stačí, když zkombinujete například černou a zlatou barvu balónů. Díky nim prostor rázem získá hravost a slavnostnější nádech.

Silvestrovská párty se vzpomínkami

Nežeby jich bylo za poslední dny málo. Přesto si toto období jednoduše ptá světýlka! Kromě stále rozzářeného vánočního stromku můžete náladu umocnit i světelnou řetězí. Tu klidně umístěte na nábytek nebo zalepte papírovou páskou na stěnu.

 

Inspirací může být i zavěšení fotografií na světelnou řetěz tak, jak to vidíte na ilustračním obrázku. Budete tak mít originální dekoraci a zároveň krásnou památku na tento den.

silvestrovska-party-ve-velkem-stylu_cont_CZ-teaser7-img

Hudba

Žádná silvestrovská párty se neobejde bez dobré hudby. Mějte připravený repertoár písniček, které rozproudí zábavu. Od klasických hitů až po ty nejnovější. Skvělou alternativou je v takovém případě i přenosný reproduktor.

Mějte vše na dosah

Pokud se chcete blýsknout jako ten nejlepší hostitel, zvažte servírovací vozík. Na něj si můžete poukládat různé drobnosti, které se již nevejdou na stůl. Ubrousky a nádobí budou přehledně uloženy v široké zásuvce, samozřejmostí může být i koš na ovoce a zeleninu. Díky servírovacímu vozíku nebudete muset neustále odbíhat do kuchyně. Servírovací vozík využijete nejen při silvestrovské párty, ale například i na letní grilování.

silvestrovska-party-ve-velkem-stylu_cont_CZ-teaser-obrazok-vozik-1

 

Světlice nebo prskavky

S úderem půlnoci to vypukne a lidé začnou oslavovat příchod Nového roku ohňostrojem. Pokud patříte k těm, kteří nemají rádi ohňostroj, nahradit jej můžete neškodnými prskavkami. Zajímavou volbou je také pouštění lampionů štěstí.

silvestrovska-party-ve-velkem-stylu_cont_CZ-teaser11-img

Užijte si rozloučení se starým rokem ve velkém stylu. My v Möbelix vám přejeme parádní vstup do Nového roku!