flamingo_uvodny

Ready 2 flamingle

 

Léto 2019 pomalu klepe na dveře, a my vám přinášíme naše nejnovější trendy, díky kterým budete perfektně připraveni na zahradní párty, chilling s přáteli, ale také na příjemně strávený den u jezera. Vytvořte si na zahradě svou vlastní oázu pohodlí, svůj obývací pokoj pod širým nebem.


Abyste se na své vlastní zahradě cítili stále příjemně, často stačí jen malé detaily a nové trendy, které vám v tom pomohou. Mohou to být například lucerny, nové ručníky či prostírání na stůl.


Pro ty, kteří touží po trochu větší změně, máme v nabídce i nový zahradní nábytek.
Přesvědčte se sami!

 

hotspot-4592169

ABYSTE SE CÍTILI DOBŘE

 

Bytový textil

 

Pro co největší pohodlí určitě potřebujete pohodlné čalounění, lehátka a samozřejmě i krásné ručníky. Požadovaný komfort doplníte ubrusy a běhouny na stůl.

flamingo-textil

 

MOTIVY SE ZVÍŘATY

 

Plameňák

 

Plameňáci jsou letos velmi populární. Ať už se jedná o plážový ručník, plážovou tašku, série nádobí, před plameňáky letos jednoduše neuniknete!
Módní motivy jsou skutečným lákadlem!

flamingo_plameniaky

 

hotspot-4522949

LÉTO, SLUNCE A ZÁBAVA

 

Zahradní párty

 

Blíží se další zahradní párty? Nepanikařte. Není nic lepšího než strávit skvělý den se svou rodinou nebo přáteli na otevřeném prostranství. S těmito tipy bude vaše zahradní párty určitě úspěšnou: stylová výzdoba, krásný zahradní nábytek a super letní nápady pro vaše hosty.

flamingo-party