D-Header-Matratzen-BF2-CZ

Nejoblíbenější lamelové rošty

Perfektní matrace přesně pro Vás

Výběr matrací je obrovský a najít tu správnou může být obtížné? Že by to mělo jít snadněji? Žádný problém! Proto tu je Interaktivní poradce pro výběr matrace. Hlavní myšlenka je zcela jednoduchá: Vy učiníte jen čtyři kliknutí a tím se přiblížíte na dosah té pravé matraci.

Co je to Interaktivní poradce pro výběr matrace?

Poradce Vám pomůže najít tu nejlepší matraci pro Vás. Prohledá z velkého výběru matrací a vyfiltruje Vám ty, které odpovídají zadaným parametrům - rozměr, tvrdost, jádro a počet zón. Kdykoliv se můžete podívat na kompletní nabídku matrací, poradce Vám pouze zpřehlední výběr a ukáže Vám modely matrací online!

Jakou matraci potřebujete?

Möbelix není jediný obchod, který nabízí poradce pro výběr matrace. Ale Möbelix nabízí tuto službu velice efektivní a jednoduchou formou. Ve čtyrech snadných krocích si označíte ty důležité parametry, které potřebujete pro výběr matrace. Jako první je rozměr? Potřebujete 90/200 cm? Nebo 160/200 cm? Jako další je stupeň tvrdosti: měkkou, střední, nebo tvrdou matraci? Pokud si nejste jisti, snadno můžete kdykoliv zaškrtnout "bez zadání" a pokračujete bez problémů dále. Stejně tak si nadefinujete jádro matrace a kolik zón by matrace měla mít.

Jak funguje Poradce pro výběr matrace?

Jakmile označíte nějaký parametr, poradce okamžitě vyfiltruje matrace, které tomuto parametru odpovídají. Tak ihned vidíte kolik a jaké matrace jsou v aktuální nabídce. Získáte přehled o vhodných produktech a můžete porovnávat a vybírat, která matrace se vám líbí, u které Vám vyhovuje cena a tak dále.

Ušetřete čas při vybírání matrace

S tímto poradcem najdete snadno, pohodlně a rychle matraci Vašich snů. Odpovědi na čtyři jednoduché ale důležité otázky můžete kdykoliv měnit, vrátit zpátky a různě opakovat a kombinovat. Pokud si s nějkým bodem nejste jisti, můžete se k němu vrátit později, nebo ho snadno nehcat nevyplněný!

… ještě více výhod pro Vás!

Z poradce se můžete překliknout do e-shopu na detail dané matrace, kde je detailní popis a celá řada informací. Pokud si chcete matraci vyzkoušet, pak je velice snadné najít nejbližší pobočku, ověřit si zda Vámi vybraná matrace je tam vystavena a vmůžete si vyzkoušet, jak se Vám na ní bude ležet.
Přejeme Vám snadný výběr s naším Interaktivním poradcem pro výběr matrace a pak už jen příjemné ležení a sladké sny!