cekani-na-jaro-s-violet-dreams_cont_CZ-img-uvodny

 

 

Přivítejte jaro s Violet Dreams

 

Ani vy se už nemůžete dočkat jara? Zubaté slunce naznačuje, že nové roční období je už za dveřmi, avšak teploty ještě kolísají. Zima pomalu odchází, jaro přichází a vy si čekání na jedno z nejkrásnějších ročních období můžete zpříjemnit díky naší nové kolekci Violet Dreams.

 

Náš trend Violet Dreams s sebou přináší kombinaci světlých mentolových a růžových barev a odstínů tlumené fialové. Kolekce je plná polních květinových motivů a působí nejen romanticky, ale také pozitivně a svěže. Přesně tak, jak to po tmavé a častokrát mrzuté zimě potřebujeme.

 

Violet Dreams zároveň navazuje na články, které jsme vám přinesli před pár týdny. V nich jsme vás informovali o tom, že domácnostem budou letos kralovat pastelové odstíny a Violet Dreams to jen potvrzuje. Díky širokému výběru víte novou kolekci zakomponovat do každé místnosti. Vsadíme se, že Violet Dreams si zamilujete.

cekani-na-jaro-s-violet-dreams_cont_CZ-teaser2-img

Violet dreams v ložnici

Výrazné úpravy v pokojích nepotřebují vždy výrazné změny. Někdy se celý design pokoje změní díky rafinovaným a k sobě ladícím maličkostem. Tím, že Violet Dreams je charakteristický něžnými pastelovými odstíny a vzory, se snad nejvíce hodí právě do ložnice. Svou jemností navozuje relaxační dojem a to potřebuje po celém dni každý z nás. Ložní prádlo, polštáře nebo nové kosmetické boxy vykouzlí z vaší ložnice místo, ze kterého se vám nebude chtít odejít. Vybrat si můžete z několika provedení. Buď se zasníte v ložním prádle růžové nebo mentolové barvy a tomu následně přizpůsobíte zbytek doplňků z nejnovější kolekce.

cekani-na-jaro-s-violet-dreams_cont_CZ-teaser4-img

Violet Dreams v obývacím pokoji a kuchyni

Pusťte světlo a jaro do místnosti, v níž se zdržujete nejčastěji. I přesto, že kolekci Violet Dreams dominují zejména odstíny růžové, nebo fialové, mysleli jsme i na muže. Ti by totiž zřejmě jen těžko rozdýchali obývací pokoj laděnou do těchto barev. Jednobarevné polštáře v trojkombinaci bílá, mentolová a tlumená fialová ale určitě zvládnou. Dekorační polštářky se hodí na sedací soupravu v každé barvě.

cekani-na-jaro-s-violet-dreams_cont_CZ-teaser6-img1
cekani-na-jaro-s-violet-dreams_cont_CZ-teaser6-img2

Opatrně ale se zbylými doplňky. V pokoji by už neměli převládat žádné doplňky v jiných barvách. Pokud takové máte, pečlivě jejich odložte a později opět vyměňte s aktuálními. Tím, že ve většině domácností jsou obýváky spojené s kuchyní, je třeba nový styl rozumně a s citem propojit i do kuchyně. Barevný běhoun například nádherně vynikne na stole s novým pastelovým nádobím. K tomu již stačí pouze kytice čerstvých květů a z tohoto místa se stane srdce každé domácnosti. Pořiďte si k tomu i kuchyňskou zástěru z kolekce Violet Dreams.

cekani-na-jaro-s-violet-dreams_cont_CZ-teaser8-img1
cekani-na-jaro-s-violet-dreams_cont_CZ-teaser8-img2

Violet Dreams v předsíni

Říká se, že první dojem se dá udělat pouze jednou. V bydlení je to absolutní pravda. Předsíň je přece vstupní branou do našeho příbytku. Je to první a zároveň poslední místo, které uvidí nejen návštěva, ale i vy. Pořádek, ale i jemné změny patří k neoddelitelné součásti předsíně vždy, když měníte styl, nebo doplňky v domácnosti.

 

Přidejte si do předsíně stojany na květiny v jemných pastelových odstínech a nezapomeňte ani na proutěné koše. Ty jsou ideálním doplňkem a výborným způsobem, jak mít všechny potřebné věci uloženy na svém místě. Ať už do nich dáte papuče, deštníky nebo je použijete jako květináč, místnost díky nim úplně ožije a bude působit útulnější. I malé změny v předsíni způsobí, že se příjezdu domů budete těšit po celém dni ještě mnohem více. Vyzkoušejte.

cekani-na-jaro-s-violet-dreams_cont_CZ-teaser10-img1
cekani-na-jaro-s-violet-dreams_cont_CZ-teaser10-img2