Podzimní trendy

 

Podzim ve vaší domácnosti:

Stačí vám minimum financí a inspirace z přírody


Podzim je bezpochyby zde. Dokazuje to nejen chladnější počasí, teplejší oblečení, zbarvené listí stromů, ale i čas, který trávíme stále více a více doma. Není divu, lidé s příchodem podzimu a zimy mnohem raději vyhledávají teplo a zůstávají doma.


Zařiďte si váš interiér v podzimním tónu. Malé, ale výrazné změny, které dokážete dostat do svého příbytku, aniž by narušily váš finanční rozpočet, připraví váš domov na studenější roční období. K dokonalé podzimní atmosféře vám postačí několik maličkostí.

 

Barvami proti pochmurnýmu počasí

 

Z výrazných letních barev se v interiéru jaksi automaticky upouští a přechází do tlumených zemitých odstínů, které jsou doplněny typickými podzimními barvami jako je žlutá, červená, oranžová, zelená a hnědá. Tyto barvy aplikujte v podobě povlečení na polštáře, které krásně rozzáří sedací soupravu, nebo závěsů, které svou barvou ozvláštní celou místnost.

 

Dávejte si ale pozor na to, abyste to nepřehnali a celá místnost nepůsobila potom příliš tmavě či překombinovaně. I v tomto případě by základem měly být světlé odstíny.

 

Podzimní atmosféra u vás doma

 

 

Pleteniny a kožešiny

 

Ať už jde o povlečení, podsedáky nebo deky a přehozy, sáhněte po teplejších materiálech. Díky širokému výběru je na výběr i množství pletenin. Teplo domova navodíte typickými podzimně-zimními vzory či kožešinami. Trendy během podzimu budete vždy i s károvaným vzorem.

Deky a přehozy - Möbelix


Útulní atmosféra

 

Dny se zkracují, noci prodlužují a jednou z nejpříjemnějších možností jak přinést světlo do interiéru jsou dekorační lucerny, v nichž nám hoří svíčky. Měkké světlo dodává domovu útulnou atmosféru. Náš tip - vyměňte klasické svíčky za elektrické. Delší vám vydrží a nehrozí u nich riziko požáru.

 

Lucerny - Möbelix

 


Ciťte podzim

 

Kouzlo domova vytvoříte i pomocí vůně. Na podzim hrají prim teplé vůně. Mezi nejoblíbenější patří jednoznačně kombinace skořice a jablíček, santalové dřevo nebo univerzální vanilka. Vonné tyčinky, čajové svíčky nebo aromatické oleje. Je jen na vás, co si vyberete.

 

 

Jídelna ve stylu Berry Dreams

 

Hodně muziky za málo peněz dosáhnete i v jídelně. Stačí, pokud během podzimu dáte na stůl prostírání například v bordó barvě. Viděli jste už naši kolekci Berry Dreams? Odstíny bobulovité můžete použít nejen v podobě ubrusu, ale například i na sklenice.

 

 

Podzim ve stylu Berry Dreams

 

 

Za dekoracemi do přírody

 

Chcete mít doma kousek přírody? Podzim je na to ideální. Stačí, když si nasbíráte pestrobarevné listí, dáte ho na starší podnos, do toho zakomponujete několik koblih, šipky, kaštany a do středu přidáte hezké svíčky. Originální, levná a efektivní dekorace je na světě.

 

 

Podzim

 

 

 

Krb může mít už každý

 

Krb je vysněným předmětem v domácností mnoha lidí. Už dávno neplatí, že si ho mohou dovolit pouze ti, kteří bydlí v rodinných domech. Díky elektrickému krbu si na své přijdou i lidé, kteří vlastní byty.

 

Elektrický krb - Möbelix