jesen-v-jedalni-vsetky

 


Podzim na vašem stole


Stůl je srdcem každé domácnosti a také místem, kde se vždy s radostí setkává rodina a přátelé. Pokud chcete na vašem jídelním stole vytvořit magickou atmosféru, pak vám tyto následující inspirace na podzimní dekorace jistě pomohou. Nechte se inspirovat!

 

hotspot-4794475
jesen-v-jedalni-industrialny

Industriální styl

 

Úžasné dekorace na stůl v trendy industriálním stylu. Industriální styl zaujme svým funkčním a zároveň útulným vzhledem. Pozoruhodé je v tomto stylu zejména využití tmavého dřeva a různých druhů kovu, jako například v naší sérii Construction. Extravagantní světla a dekorativní doplňky jsou prvky, které vám pomohou vytvořit úžasně živou atmosféru.

 

hotspot-4794698
jesen-v-jedalni-skandinavsky

Skandinávsky styl

 

Nadekorovat stůl ve skandinávském stylu je velmi moderní. Čistý skandinávský vzhled je inspirující. Jen s pěknými doplňky bude váš domov opravdu útulný. Použijte čajové svíčky, svícny, vázy, dekorační podnosy nebo nástěnné hodiny.

 

hotspot-4794756
jesen-v-jedalni-romanticky

Romantický styl

 

Příjemnou večeři nedělá jen dobré jídlo ale také pěkne nadekorovaný stůl. Vhodnou kombinací je nádobí v krémově-bílé a zlaté barvě. O trochu barevnosti se postarají svíčky s malými květovými aranžemi.

 

hotspot-4794941
jesen-v-jedalni-moderny

Moderní styl

 

Krémové, tmavě šedé a rezavé dekorace na stůl? To může působit elegantně až formálně - ale také ležérně. S moderní dekorací na stůl se vaší kreativitě meze nekladou! Jen vy rozhodnete o tom, jak chcete zapůsobit na své hosty.

 

hotspot-4794978
jesen-v-jedalni-rustikalny

Rustikální styl

 

Nemusíte být za každou cenu moderní. Díky rustikální dekoraci se vaší hosté budou u stolu cítit príjemňe i bez přílišného zdobení. Jedním ze způsobů jak váš stůl nadekorovat v rustikálním stylu, je dát mu nádech venkovské idylky. Přírodní materiály vyzařují útulnost a teplo a právě proto jsou skvělou součástí rustikálního stylu.