pastell_uvodny

 

 

Pastell Blossom

 

Lehké a útulné pastelové barvy jsou letos opět v módě. Nechte se jimi okouzlit i vy! Zvlášť před jarní sezónou nám pastelové barvy pomohou lépe se naladit na teplejší dny.

Malé akcenty vám navodí v obývacím pokoji, ložnici či jídelně příjemnou jarní atmosféru, ve které se budete určitě cítit dobře. V domácnosti zařízené ve stylu Pastell Blossom si užiteje spoustu zábavy!

 

hotspot-4533377

VZDUŠNÉ, LEHKÉ PASTELOVÉ BARVY...

 

Obývák

 

Za centrum domova se téměř vždy považuje obývák. Není nutná ani tak velká námaha, abyste se v něm cítili opravdu pohodlně. Díky silné barevné kombinaci tmavých a světlých prvků, je trend Pastell Blossom snadno integrovatelný do jakéhokoliv domova. S vhodnými polštáři, světlými záclonami a malými detaily se budete cítit obzvláště pohodlně!
 

pastell_obyvacka

ZASNĚNÉ SPANÍ S PASTEL BLOSSOM...

 

Ložnice

 

Na ložnici se při jarním dekorování bytu často zapomíná. Ale i zde lze integrovat krásné pastelové barvy. Vyzkoušejte nové ložní prádlo, k tomu se hodící dekorační polštáře a přikrývky! Perfektní pastelová barva pro ložnici je růžová. Má utišující účinek, díky čemuž budou vaše noci klidnější.

Pro ty, kteří mají rádi romantiku jsme v našem blogu připravili zajímavý nápad: květinový obraz na stěnu, který si můžete vyrobit i sami. Nad postelí se bude určitě vyjímat!


 

PROHLÉDNOUT BLOG - KVĚTINOVÝ 3D OBRAZ DIY ▶︎

 

pastell_spalna

hotspot-4532684

STOLEČKU, PROSTŘI SE...

 

Jídelna

 

Místem, kde se všichni setkávají je samozřejmě jídelní stůl. Ten hraje v jídelně hlavní roli. A právě na něm by určitě neměly chybět ty správné dekorace. Svíčky, vázy, sváteční nádobí a prostírání ve stylu Pastell Blossom navodí ve vaší jídelně tu pravou jarní atmosféru.
 

hotspot-4533823