Minimal Industrial


Ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně, styl Minimal Industrial se vyznačuje jednoduchostí a flexibilitou. Opotřebované ocelové komponenty, neošetřené dřevo kombinované poutavými prvky, surový beton, to všechno jsou věci, které reflektují dojem továren a průmyslových prostor, a jejichž poutavé efekty dávají každé místnosti zvláštní ráz.


 

hotspot-4669498

PRO POHODLNÉ NOCI


Ložnice


Přitažlivý a stylový: objevte industriální styl ložnic a inspirujte se! Rustikální postel je v ložnici totální dominantou, která poskytuje místo pro ten nejlepší spánek. Podobně i skříň s kovovým vzhledem a dubovým dekorem upoutá hned na první pohled a doplňuje celkový vzhled ložnice. Objevte produkty, které do vaší ložnice přinesou styl.

minimal_spalna_obr

 

hotspot-4669183

ATMOSFÉRA LOFTU


Obývák


Newyorský loft - nemusíte o něm pouze snít. Přineste si kousek z něj přímo do vašeho domova. Loft je typ příbytku, který poskytuje množství prostoru, a který díky své velikosti, výšce, vzdušnosti a prosvětlení v člověku vyvolává pocit svobody. Abyste si vytvořili atmosféru jako v loftu také u vás doma, nejlepší volbou je inspirovat se industriálním stylem!

minimal_obyvacka_obr

 

hotspot-4669269

DOBROU CHUŤ


Jídelna


Industriální styl zaujme svým funkčním a přesto domáckým vzhledem. Úderným je v tomto stylu tmavé dřevo a různé typy kovu jako naše série CONSTRUCTION. S rysy jako: extravagantní svítidla a dekorační doplňky můžete ve vaší jídelně vytvořit úžasnou živou atmosféru.

minimal_jedalen_obr