Vánoční trendy - A Merry Berry Christmas

 

 

Merry Berry Christmas

 

Letos jsou v módě bobulové barvy, a proto se i naše první vánoční téma s názvem "Merry Berry" nese v těchto tónech. Učaruje vás svojí útulností a elegancí.

Pomocí polštářů, svícnů, nádobí a obrazů ve zlaté barvě přidáte do vašeho domova kontrast. V eshopu Möbelix najdete perfektně se hodící bytové doplňky a nábytek, takže vyzdobit si domov v barvách Merry Berry nebude žádný problém.

Nechte se inspirovat a vytvořte si doma slavnostní atmosféru!

hotspot-4776626
Stoleček, prostři se!

Kuchyň a jídelna

Během Vánoc vždy kombinujeme dobré jídlo s příjemným posezením s rodinou. Ústředním místem je o svátcích jídelní stůl, za kterým se všichni spolu setkávají. A právě proto by na vánočním stole neměly chybět svíčky, zlaté příbory, pěkný jídelní servis a prostírání v barvách Merry Berry, které dodají vašemu stolu slavnostní vzhled.

Vánoční stůl ve stylu A Merry Berry Christmas

hotspot-4776609
Útulný fimový večer

Obývací pokoj

V obývacím pokoji během zimních měsíců trávíme o trochu více času než jindy.

Opravdu netřeba mnoho, abychom i v této místnosti navodili pravou vánoční atmosféru. A díky silné kombinaci bobulových barev a zlaté, to dokážete kdekoliv. Neměly by chybět měkké a teplé deky, a k nim ladící polštáře. Takto se určitě budete cítit výborně.

A Merry Berry Christmas doplňky do obýváku

hotspot-4776788
Hezké sny

Ložnice

Při vánoční výzdobě vašeho domova byste neměli zapomínat ani na ložnici. Také pro tuto místnost máme totiž plno krásných doplňků v barvách Merry Berry. Prohlédněte si například naše povlečení a dekorační polštáře. Nejen že vypadají elegantně, ale když si večer lehnete do postele, budete se cítit opravdu příjemně.

Pohodlí ve stylu Merry Berry Christmas

 

Balení dárků Merry Berry Christmas
Pro navození správné nálady

Balení a dekorace

Každého potěší s láskou zabalený balíček. Na to samozřejmě potřebujete hezký balící papír s vánočním motivem. Doplnit můžete stužkou a vysačky s jmenovkou, nebo věnováním. Ukažte svou kreativitu! A to nejen při balení balíčků, ale i při vánoční výzdobě.

Doplňky a dekorace A Merry Berry Christmas
Doplňky a dekorace A Merry Berry Christmas
Doplňky a dekorace A Merry Berry Christmas