Máte už vánoční dárek pro prarodiče?

 

 

Máte už vánoční dárek pro prarodiče?

 

Vánoce už přišli, vánoce už přišly, dárky nakupuj! Přesně tak. Ani jsme se nenazdáli a je tu prosinec a do nejkrásnějších svátků v roce zbývá doslova už jen pár dní. Vedle spěchu, který začíná vládnout všude kolem, nezapomínejme ani na prarodiče, kterým vděčíme za mnoho.

 

S dárky pro prarodiče to nemusí být vůbec komplikované. Uvědomte si, že jsou nejraději za vás čas, který jim během svátků věnujete. Rozhodně se ale patří obdarovat i je. Pokud je i vaše babička, či dědeček nenahraditelnou součástí vaší rodiny, určitě ocení jeden z následujících vánočních dárků.

Teplé deky

Co může být lepší než zabalit se do huňaté a teploučké deky, která člověka příjemně ohřeje? Taková deka pro prarodiče nemusí být obrovská. Stačí, aby byla dostatečně velká na to, aby si jí přikryly nohy a v teple si tak pochutnali například na šálku oblíbeného bylinného čaje. Vybrat si kvalitní deku můžete u nás v e-shopu v sekci textil do domácnosti a v podkategorii deky a přehozy.

Deka Tarik

 

Nádoba na květináč Mika

Pro babičku i pro dědečka

Shodli jsme se, že téměř každá babička či dědeček se rádi věnují zahradničení, vysazování pestrobarevných kvítků, starání se o zeleninu a vytrhávání všech plevelů je něco, co je neodmyslitelnou součástí trávení jejich volného času. I proto může být správnou volbou na vánoční dárek pro prarodiče příprava zahrádkářského setu. Na mysli máme různé pomůcky do zahrádky jako jsou rukavice, konve, smetáček, nůžky na stříhání či hezké květináče. I takové produkty najdete v našich prodejnách či v e-shopu.

 

Ložní prádlo

Spánek je velmi důležitý pro každého člověka bez ohledu na věk. O tom, že kvalitní matrace je základem ani mluvit nemusíme. To, co ale přidá na hodnotě spánku, jsou také příjemné a voňavé povlečení. Věříme, že prarodiče mají zásobu ložního prádla až-až. Také ale věříme, že jde o pořádně staré kousky, které je nejvyšší čas vyměnit. Tímto vánočním dárkem pro prarodiče rozhodně nic nezkazíte. Je už jen na vašem vkusu, jaký vzor jim vyberete. Chcete slyšet tajemství? 17. prosince na vás čeká velká akce právě na ložní prádlo.

 

Povlečení Diary Rose

 

Houpací křeslo Sophie

Křeslo

I vaše babička ráda plete či háčkuje? Naopak, dědeček si rád luští křížovky nebo si rád přečte dobrou knihu? Ať je tak či onak, oba rozhodně ocení pohodlné křeslo, ve kterém se mohou věnovat tomu, co mají rádi a zároveň si výborně odpočinou. Co tak darovat jako vánoční dárek pro prarodiče houpací křeslo? Ne, nemyslíme takové to klasické proutěné, ale stylové a trendy. Vsadíme se, že právě to se pro ně stane novým oblíbeným místem na odpočinek. Pokud ale preferujete tradiční vzhled nábytku nezoufejte. V naší nabídce si na své přijde opravdu každý!

Ideální vánoční dárek pro prarodiče

Co si budeme lhát, prarodiče nemají penízků nazbyt a sami vědí, co se jim nejvíce sejde do domácnosti a co je potěší. I proto je podle nás skvělou volbou darovat dárkovou kartu na nákup u nás v Möbelixu. Dárkové poukázky jsou k dispozici v každé naší pobočce. Požádejte zároveň i o Kartu výhod a využívejte skvělé nabídky po celý rok!