Plánovatelné kuchyně

na míru

Vy nám sdělíte svou představu a my se postaráme o to, aby se stala skutečností. Plánovatelné kuchyně na míru mají jen minimum limitů a omezení. Při plánování bereme v úvahu prostorové dispozice, stavební připravenost a možnosti vody, plynu a elektřiny. Ale to hlavní je Vaše přání.Vždy najdeme cestu, jak Vaše přání splnit. Zde se můžete podívat, jak vypadají plánovatelné kuchyně na míru od Möbelix a jaké jsou naše možnosti.

3D kuchyňský plánovač

3D kuchyňský plánovač Vám umožní naplánovat si kuchyň od základu. Vytvoříte si prostor, umístíte okna, dveře a zařizovací předměty. Poté si vyberete styl kuchyně a můžete začít skládat skříňky podle Vaší potřeby. Nakonec, když jste s návrhem spokojeni, Váš plán odešlete. Plán poté převezmou naši odborní pracovníci a doladí s Vámi detaily a případné nejasnosti. Všechno je samozřejmě zcela zdarma.

Navštívit 3D kuchyňský plánovač ►

Kuchyňský konfigurátor

Kuchyňský konfigurátor je prostředí, kde si můžete nakombinovat barvy a dekory a některém z již předdefinovaných kuchyňských bloků. Měnit můžete provedení skříněk, korpusu a pracovní desky. Nevyhovuje Vám žádný z bloků? Nic se neděje, tyto sestavy jsou jen pro představu jak budou barevné kombinace vypadat. Po odeslání plánování se s Vámi spojí oddělení plánovaní kuchyní a upraví blok podle Vašich požadavků. Plán i zpracování je samozřejmě zcela zdarma.

Navštívit Kuchyňský konfigurátor ►

Dohodnutí termínu poradenství

Dohodněte si bezplatnou konzultaci s našimi odbornými pracovníky. Vyberte si pobočku a datum, které Vám vyhovují. Naši zaměstnanci Vám potom pomohou vytvořit kuchyň Vašich snů ve Vámi zvoleném termínu.

Dohodnout termín poradenství ►

fdgjdfggfxasdhnfdasdf

Plánování kuchyně u Vás doma

Exluzivně u Möbelix máte možnost objednat si službu Plánování kuchyně u Vás doma. Náš pracovník se s Vámi dohodne na termínu, který Vám bude vyhovovat. V tomto termínu pak přijede za Vámi a společně s Vámi naplánuje kuchyň přímo u Vás, takže nemusíte nikam jezdit. 

Tato služba je zpoplatněná částkou 1.790,- Kč. Při uzavření kupní smlouvy nad 40.000,- Kč (cena kuchyně bez spotřebičů) bude služba zdarma (odečtena z ceny kuchyně). 

Objednat Plánování kuchyně u Vás doma ►

ktzltkhjrehnfghdh

Z naší nabídky