Kuchyně podle Vašich představ

 

Nepřizpůsobujte se Vaší kuchyni, ale nechte kuchyni aby se přizpůsobila Vám. Kuchyně není jen místnost kde se připravuje jídlo, je to místo kde se každý tráví spoustu času, kde se setkává po ránu celá rodina, kde lze trávit čas u kávy a novin. Vytvořte si příjemné místo, kde Vás bude bavit vařit, číst, povídat si, prostě být. Je jedno jaký preferujete styl - moderní, klasický, venkovský, retro, strikně funkční - u nás můžete popustit uzdu Vaší fantazii a tvořit. 

I s malým prostorem lze udělat divy, jen na pár metrech čtverečních je možné udělat kuchyň kde se Vám snadno vejde vše co potřebujete. Nebo máte k dispozici obrovský prostor? Pak jej můžeme vyplnit do posledního centimentru.

 

A z čeho že můžete vybírat a co Vám nabízíme?

Jak je možné naplánovat kuchyni

 

Plánování kuchyní u nás je mnohem snažší než se může na první pohled zdát. Se vším Vám pomohou naši vyškolení zaměstnanci, kteří se postarají aby Vaše sny byly převedeny do reality co nejpřesněji.

 

Začít plánovat můžete sami v našem 3D plánovači. Sami si můžete vyzkoušet různé dispozice, rozložení skříněk a spotřebičů tak jak Vám vyhovuje. Poté odešlete svůj návrh do našeho kuchyňského oddělení, kde Váš návrh převezme náš pracovník a spojí se s Vámi na detailní dořešení všech drobností.

 

Nebo můžete navštívit nejbližší pobočku, kde Vám kuchyni naplánujeme od prvního do posledního kroku. Před návštěvou pobočky doporučujeme kontaktovat oddělení kuchyní a domluvit si schůzku.

 

NOVINKA POUZE U MÖBELIX: Plánování kuchyně od Vás z domu

Pokud nemáte možnost pobočku navštívit, pak přijedeme my za Vámi! Tato služba je zpoplatněná částkou 499,- Kč, která Vám bude v případě realizace od ceny kuchyně opět odečtena. Stačí si tuto službu objednat a náš pracovník přijede za Vámi domů v termínu, na kterém se dohodnete a kdy Vám to bude vyhovovat.

A jak tedy plánování funguje?

Nechte se inspirovat

 

Tak tedy vypadají možnosti plánování u Möbelix. Je jen na Vás pro kterou kombinaci se rozhodnete, v jakém stylu chcete mít kuchyni, které barvy jsou Vám milejší a jaké skříňky a spotřebiče budete mít k ruce. 

Nedržte se při zemi a mějte vysoké nároky, my jsme zde od toho splnit Vaše přání a sny.

 

Zde je několik ukázek pro Vaši inspiraci.

3D plánovač kontakt plánování z domu