Financování 

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

Podrobnosti ke slevě

 

Sleva se vztahuje na plánovatelné kuchyně, naplánované od 6.8. do 19.8. Sleva se nevztahuje na již uzavřené kupní smlouvy nebo na neukončená plánování. Slevy nemožno kombinovat. Sleva se počítá z běžných prodejních cen a nevztahuje se na služby, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie, kamenné pracovní desky, skleněné obklady a na již zlevněné zboží.Uvedené ceny jsou prodejní ceny bez dekorací, do vyprodání zásob. *Původní cena se vztahuje na nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu. **Původní cena se vztahuje na naši doposud platnou prodejní cenu. Více nabídek najdete na www.mobelix.cz

1) Platí do 19.08.2018. Neplatí pro již uzavřené smlouvy. Bez plynových, vodovodních a elektrických přípojek. Na všechny rozložené kuchyňské programy se akce „Dodání a montáž“ nevztahuje (budou účtovány ceny podle běžných ceníků) Platí pouze pro spotřebiče zakoupené v Möbelixu. Zobrazené kuchyně nejsou skladem, jsou na objednávku a mohou se lišit od sestav vystavených v prodejnách.

 

 

 

Kuchyně podle Vašich představ

 

Nepřizpůsobujte se Vaší kuchyni, ale nechte kuchyni aby se přizpůsobila Vám. Kuchyně není jen místnost kde se připravuje jídlo, je to místo kde se každý tráví spoustu času, kde se setkává po ránu celá rodina, kde lze trávit čas u kávy a novin. Vytvořte si příjemné místo, kde Vás bude bavit vařit, číst, povídat si, prostě být. Je jedno jaký preferujete styl - moderní, klasický, venkovský, retro, strikně funkční - u nás můžete popustit uzdu Vaší fantazii a tvořit. 

I s malým prostorem lze udělat divy, jen na pár metrech čtverečních je možné udělat kuchyň kde se Vám snadno vejde vše co potřebujete. Nebo máte k dispozici obrovský prostor? Pak jej můžeme vyplnit do posledního centimentru.

 

A z čeho že můžete vybírat a co Vám nabízíme?

Jak je možné naplánovat kuchyni

 

Plánování kuchyní u nás je mnohem snažší než se může na první pohled zdát. Se vším Vám pomohou naši vyškolení zaměstnanci, kteří se postarají aby Vaše sny byly převedeny do reality co nejpřesněji.

 

Začít plánovat můžete sami v našem 3D plánovači. Sami si můžete vyzkoušet různé dispozice, rozložení skříněk a spotřebičů tak jak Vám vyhovuje. Poté odešlete svůj návrh do našeho kuchyňského oddělení, kde Váš návrh převezme náš pracovník a spojí se s Vámi na detailní dořešení všech drobností.

 

Nebo můžete navštívit nejbližší pobočku, kde Vám kuchyni naplánujeme od prvního do posledního kroku. Před návštěvou pobočky doporučujeme kontaktovat oddělení kuchyní a domluvit si schůzku.

 

POUZE U MÖBELIX: Plánování kuchyně od Vás z domu

 

Pokud nemáte možnost pobočku navštívit, pak přijedeme my za Vámi! Tato služba je zpoplatněná částkou 1.790,- Kč. Při uzavření kupní smlouvy nad 40.000,- Kč (cena kuchyně bez spotřebičů) bude služba zdarma (odečtena z ceny kuchyně). Stačí si tuto službu objednat a náš pracovník přijede za Vámi domů v termínu, na kterém se dohodnete a kdy Vám to bude vyhovovat.

A jak tedy plánování funguje?

Nechte se inspirovat

 

Tak tedy vypadají možnosti plánování u Möbelix. Je jen na Vás pro kterou kombinaci se rozhodnete, v jakém stylu chcete mít kuchyni, které barvy jsou Vám milejší a jaké skříňky a spotřebiče budete mít k ruce. 

Nedržte se při zemi a mějte vysoké nároky, my jsme zde od toho splnit Vaše přání a sny.

 

Zde je několik ukázek pro Vaši inspiraci.

3D plánovač kontakt plánování z domu