cz-blog-konferencni-stolek-z-taburetu-DIY-img

 


Konferenční stolek z taburetů DIY


To, že je tento levný taburet velmi všestranný si ukážeme nejen dnes, ale i příště, protože už mám s ním další plány. Dnes mám pro vás připravený opravdu skvělý návod na výrobu krásného konferenčního stolku ve skandinávském stylu.


Pro výrobu sady konferenčních stolků jsem použila následující produkty a pomůcky:


✓3 dřevěné taburety Ludwig (můžete objednat v e-shopu nebo v prodejnách Möbelix)

✓barvy ve spreji v požadovaných odstínech

✓pilu (já použila přímočarou pilu)

✓maskovací pásku


 

cz-blog-konferencni-stolek-z-taburetu-DIY-img1

 

Postup při výrobě sady konferenčních stolků:


Jelikož židli většinou lze zakoupit v rozebraném stavu, ušetří se tak jeden krok a může se hned začít s barvením sedadla. Já jsem použila tři rozprašovací spreje růžové, mátové a světle šedé barvy. Chcete-li předejít zabarvení jiných částí nebo chcete udělat na taburetu vzor, ​​použijte předtím na požadovanou oblast maskovací pásku.


 

cz-blog-konferencni-stolek-z-taburetu-DIY-img2

 


Zatímco nám barva na sedadlech schne, můžeme mezitím pracovat na nohách židle. Já jsem se rozhodla, že každý taburet / stolek bude mít rozdílnou výšku. Vypadá to zajímavěji a také to může do budoucna ušetřit místo.


 

cz-blog-konferencni-stolek-z-taburetu-DIY-img3

 


Nožičky jedné židle jsem proto zkrátila o 5 cm a druhé o 10 cm. Nožičky z třetí židle jsem nechala nedotčené. Nejlepší je použít kotoučovou pilu, ale pokud není k dispozici, můžeme použít i přímočarou pilu (vyčnívající kusy odstraníme pomocí brusného papíru). Pokud jsou všechny nohy upraveny v požadovaných délkách a barva na sedadlech dobře zaschlá, můžeme už tyto díly konečně navzájem smontovat.


 

cz-blog-konferencni-stolek-z-taburetu-DIY-img4

 


Tak jak se vám líbí tento nápad?


Vyzkoušejte to!


 

cz-blog-konferencni-stolek-z-taburetu-DIY-img5 Mia Mia Mia