Vánoční trend Joyful Christmas

 

 

Joyful Christmas

 

Sníh se nám chumelí, zima už přišla ... Vánoční trend "Joyful Christmas" přichází k vám domů něžně jako sněhová vločka. Odstíny zářivé bílé a snové modré přinášejí kouzlo vánoční sezóny. V kombinaci s příjemnými kožešinami a měkkoučkými přikrývkami se ze zimního času stává čas na tulení!

 

Kdo říká, že zimní měsíce musí být vždy jen chladné a pochmurné? Díky teplému světlu ze svíček nemají chlad a mráz žádnou šanci a váš domov se promění na měkoučkou sváteční oázu. Objevte náš trend "Joyful Christmas" a nechte se jím inspirovat!

hotspot-4775628
Vánoční stůl ve stylu Joyful Christmas
Slavnostní lesk...

Kuchyň a jídelna

V jídelně se během svátečních dní mlsá, baví, popíjí a směje! Setkává se zde celá rodina a slaví nejkrásnější svátky roku s tím nejchutnějším jídlem. Dekoraci vašeho stolu byste proto měli věnovat více pozornosti. Pojem "příliš mnoho" během vánočních svátků neexistuje. Svíčky, vánoční koule, ozdobné talíře - vše spolu vyložte na stůl a přeneste tak slavnostní lesk i do vaší jídelny.

hotspot-4775053
Dekorační polštáře ve stylu Joyful Christmas
Čas hýčkání...

Obývák

V obývacím pokoji trávíme během zimy nejvíce času. Ať už díváme romantické filmy se svými blízkými, nebo hrajeme společenské hry s celou rodinou. Právě proto je obzvláště důležité tuto část domu či bytu útulně zařídit a vyzdobit. Nejlépe to zafunguje s polštáři, hebkými dekami, svíčkami a koberci! Proměňte váš obývací pokoj na měkoučký ledový palác.

hotspot-4775639
Povlečení Joyful Christmas
Sezóna mazlení...

Ložnice

Nyní, když je venku stále chladnější, nadešel ten správný čas na tulení a snění! Připravte si šálek horkého kakaa, vezměte svou oblíbenou knihu a vyložte si nohy! Aby to bylo ještě příjemnější, vybrali jsme pro vás ty pravé společníky na chladné zimní dny. Stylové kožešiny, měkkoučké deky a elegantní svícny vyženou z vašeho domova nepříjemný chlad a zdokonalí požitek z bydlení.

 

Kreativní balení dárků Joyful Christmas

Balení a dekorace

První dojem dělá hodně! Proto jsou pěkně zabalené dárky tak důležité. Protože otevření honosně zabaleného dárku je prostě dvakrát taková zábava! Inspirujte se nápady na balení od Möbelix a klidně vyzkoušejte i něco nového. Od balicího papíru s geometrickým vzorem, papíru z přírodního materiálu nebo vánočních koulí jako přívěsků na dárky, pěkně zabalené dárky budou mít u vašich přátel a rodiny ještě větší úspěch. Vyzkoušejte to nyní!

Vánoční výzdoba Joyful Christmas
Vánoční dekorace Joyful Christmas
Vánoční dekorace na stůl Joyful Christmas