Široký výběr svítidel od Möbelix

 

 

Ideální čas na koupi svítidla? Právě teď!

 

Při sledování televize, při čtení, v jídelně, ložnici nebo koupelně - správné osvětlení přináší nejen světlo do tmy, ale ovlivňuje i naši náladu a podporuje naši psychickou pohodu. Svítidla představují velké téma, kterému je při zařizování domácnosti dobré věnovat náležitou pozornost.

 

Obecně se svítidla rozdělují na interiérové ​​a exteriérové. Následuje dělení podle umístění a typu. Mohou být nábytkové, dekorační, stojící či stropní, a v neposlední řadě i vánoční. Díky našemu blogu jsme vám již přinesli informace o tom, jak si správně svítidla do interiéru vybrat. Zjistit jste mohli i to, jaké lustry se hodí do různých stylů interiéru.

Naše každodenní světlo

Věděli jste, že světlo je jedním z mnoha faktorů, které působí na zdraví? Přesně tak, světlo potřebujeme k životu a stalo se neodmyslitelnou součástí našich domovů. To je také hlavní funkce, kterou má svítidlo plnit. Myslete na to při výběru svého nového lustru, aby se nestalo, že design předčí funkci.

Svítidlo jako luxusní prvek

Víte, které svítidlo bude vždy působit luxusně bez ohledu na styl? Přece lustr s imitací čirého skleněného křišťálu. Pokud hledáte takový lustr, určitě budete mít radost z toho, že pro vás máme v nabídce závěsnou lampu Isabella. Pozor, nabídka je časově omezena.

Závěsné svítidlo Isabella
LED stropní svítidlo Hongkong

 

Pokud to není nic pro vás a řadíte se k lidem, kteří ve svých domácnostech preferují kov a minimalistické provedení svítidel, rozhodně se podívejte na LED stropní lampu s názvem Hongkong. Svým vzhledem upoutá a ozvláštní každý prostor. Stejně jako předešlé svítidlo, i toto máme v parádní akci, kterou by byla škoda nevyužít.

Oblíbená LED technologie

LED osvětlení je v mnoha případech nejdražší, na druhé straně však nejúspornejší variantou. Mnohé může přesvědčit i fakt, že při recyklaci se z LED žárovky dokáže opětovně využít až přibližně 96%. LED svítidla patří mezi nejoblíbenější i u našich zákazníků. Proto pokud hledáte takový typ svítidla, jste na správné adrese. Vyberte si z naší široké nabídky svítidel.

LED stropní svítidlo Betty
Světelný řetěz Schnurli

Vánoce si žádají vlastní osvětlení

Jedním z nejvýraznějších prvků vánoční výzdoby je po stromečku rozhodně i osvětlení. Vánoční osvětlení je charakteristické tím, že má měkké teplé světlo, které zútulní každou místnost. Efektně vypadá například i světelný řetěz, který vůbec nemusíte po Vánocích odložit, právě naopak. Výborně doplní hlavní osvětlení a plní funkci drobného doplňku.

Jaké světlo při čtení

Pamatujete si, když vás rodiče kárali, abyste nečetli po tmě, protože si poškodíte zrak? Inu, není to zcela pravda. Stejně tedy neplatí ani mýtus, že přítmí poškozuje zrak. Více než slabší světlo způsobuje podle odborníků napětí v očích a jejich únavu umělé, nepřirozené a příliš intenzivní světlo. Raději proto vsaďte na správné osvětlení. Teplejší a dožluta zbarvené odstíny světla se pohybují mezi 2 700 až 3 300 Kelvinů a jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje, tedy do místností, kde relaxujete nebo čtete. Při výběru toho správného lustru či lampy do každé místnosti vám ochotně poradí náš vyškolený personál.