hygge-xmas-uvod CZ

 

 

Hygge Christmas

 

Vánoční trend "Hygge Christmas" vás dostane teplem a srdečností. Styl v klasické červené však přesvědčuje zejména svou útulností. Ať už jde o nábytek ze dřeva nebo textilie, měkkoučké polštáře nebo ovčí kůži, s tímto stylem se určitě dostaví útulný "hygge" pocit. Nechte svou domácnost vyprávět svůj vlastní vánoční příběh.

 

Napodobit tento vánoční trend u vás doma není vůbec těžké. Stačí zkombinovat doplňky v jasně červené, výrazné zelené a bílé barvě. Pro více kontrastů můžete sáhnout po doplňcích se vzory jako jsou tečky nebo pruhy. Objevte trend "Hygge Christmas" a nechte se inspirovat!

hotspot-4771949
Správně naservírované...

Kuchyň a jídelna

Na Vánoce je jídelna obzvlášť důležitá. Právě zde se spolu setkávají všichni členové rodiny. Jedí, povídají si a smějí se. Dekorace stolu musí samozřejmě ladit! A právě v tom vám pomůže vánoční trend "Hygge Christmas". V odvážné červené, se svíčkami, větvičkami a ubrusem vypadá stůl v daném okamžiku opravdu svátečně. A o servírování vánočních koláčků je také postaráno. V elegantních dózách se sušenky skladují nejlépe, a především se nezlámou.

hygge-xmas_jedalen CZ

hotspot-4771345
Vánoční trend „Hygge Christmas“

Obývák

Obývací pokoj je pravděpodobně nejpoužívanější místností v domácnosti. Proto je zcela zřejmé, že zde najdete i ty nejúžasnější vánoční dekorace. Díky polštářům ve vánočním stylu, jakož i svíčkám, měkoučkým přikrývkám a kožešinovým kobercům vytvoříte tu pravou zimní atmosféru. I krásné ozdobený vánoční stromeček často najdete právě v obývacím pokoji. Pokud vše spolu barevně ladí, vznikne skvělá atmosféra, díky které se během kouzelné vánoční sezóny budete cítit výborně!

hygge-xmas_obyvacka CZ

hotspot-4772804
Bezpečnost a pohodlí

Ložnice

Ano, dokonce i do ložnice můžete zakomponovat vánoční ozdoby. Středem je samozřejmě postel, no právě vánoční povlečení vás ve vašich snech zavedou do zimní říše divů. Přidejte k nim kožešiny, mnoho polštářů a měkkoučké přikrývky v teplých odstínech jako jsou červená, šedá a zelená. Pro tu správnou atmosféru nesmí chybět ani svíčky nebo světýlka.

hygge-xmas_spalna CZ

 

hygge-xmas_deko CZ
Pěkně zabalené dárky

Balení a dekorace

První dojem dělá hodně! Proto jsou pěkně zabalené dárky tak důležité. Protože otevření honosně zabaleného dárku je prostě dvakrát taková zábava! Inspirujte se nápady na balení od Möbelix a vyzkoušejte něco nového. Pěkně zabalené dárky budou mít u vašich přátel a rodiny ještě větší úspěch! Vyzkoušejte to!

hygge-xmas_deko1 CZ
hygge-xmas_deko2 CZ
hygge-xmas_deko3 CZ