honey-vibes_uvodny-img

Honey Vibes

Pro navození pravé podzimní nálady přicházíme s novým tématem Honey Vibes. Silné barvy, jako například medově žlutá a pudrově červená, vytvoří dokonalou náladu. Vzor 6-úhelníkových včelích plástů a přírodní materiály vytvářejí skvělé prostředí, které vám navodí příjemný pocit. Kdo by odolal tomuto medovému kouzlu?

Pomocí organických materiálů, jako proutí, bavlna a dřevo, dostanete do vašeho domova kousek přírody. Stejně jako vytrvalé včely, i vy si s troškou úsilí můžete doma vytvořit příjemnou podzimní náladu. S jasnými trendovými barvami a neobvyklými vzory nemůžete nic pokazit. Podzim je prostě nádherný!

hotspot-4671659
honey-vibes_spalna_img

STYLOVÝ RELAX

 

S Honey Vibes jako v říši snů

 

Připadá vám ložnice ve stylu Honey Vibes příliš odvážná? Nám v Möbelix určitě ne! Zkombinovali jsme pudrově červenou stěnu s koberci ze sisalu, prvky ze dřeva a podtrhli jsme to doplňky medově žluté barvy. Ložnice tedy není jen uklidňující, ale zároveň i stylová. Ideální místo na ranní probouzení, přípravu na den či trávení času večer, než se odoberete do říše snů. V ložnici ve stylu Honey Vibes se budete cítit příjemně!

hotspot-4698157

HONEY VIBES PRO KAŽDÉHO

 

Teplé tóny do obývacího pokoje

 

Obývací pokoj je místem setkání s rodinou a přáteli. Proto zde musí být příjemná atmosféra! Několik medových vibrací nemůže nikomu ublížit. Tak proč to nevyzkoušet? Vezměte robustní dřevěný nábytek, k tomu vhodné koberce s prvky v červené a žluté barvě - a jste na správné cestě, abyste si ve svém obýváku vytvořili příjemné prostředí. Nezapomeňte však na dekorace: protože bez polštářů se vzorem včelích plástů, podmanivých světel, zrcadel, svíček a podobně by bylo vše hezké pouze z poloviny.

honey-vibes_obyvacka_img

hotspot-4671085
honey-vibes_jedalen_img

NAMAŽTE SI MED OKOLO ÚST

 

Honey Vibes v jídelně

 

Žlutá barva je absolutní barvou podzimu, a proto převažuje i v jídelně ve stylu Honey Vibes. V kombinaci s teplými dřevěnými tóny a bílými akcenty je místnost absolutně harmonická. Ideální pro večeři pro dva nebo na hostinu s celou rodinou! Kromě jídelního stolu, lavice a židlí najdete v eshopu i praktické kuchyňské náčiní: od hrnců a desek na krájení, až po kuchyňské zástěry. Vše dokonale zapadá do krásného designu Honey Vibes. Přesvědčte se nyní!