homeoffice-s-detmi_uvodny-img_CZ

 

 

Home office s dětmi

 

Momentálně často skloňovaný home office není pro mnoho pracujících žádnou novinkou. Někteří se s ním ale v tomto období setkávají poprvé, a najet na pracovní režim z domu pro ně může trochu obtížnější. Zvlášť, pokud jim společnost dělají i děti. Jak to tedy zvládnout?

Pracovní prostor

Pro produktivní práci z domu je určitě třeba vytvořit si svůj pracovní prostor. Pracovat z postele nebo sedačky může být pohodlné tak na pár dní. Ale časem začne trpět minimálně vaše páteř. Ve vaší domácnosti by proto neměl chybět alespoň menší psací stůl a komfortní kancelářská židle nebo křeslo. I děti tak spíše pochopí, že když sedíte za pracovním stolem, nemají vás vyrušovat. Psací stůl udržujte vždy uklizený, aby vás nic zbytečně nerozptylovalo. Abyste nenamáhali zrak, nezapomeňte na stolní lampu. Praktickým pomocníkem, který zabrání, abyste na cokoliv zapomněli, je nástěnka nebo memo tabule. Tu si můžete jednoduše vyrobit i spolu s dětmi sami doma.

homeoffice_pracovna1_CZ
homeoffice_pracovna2_CZ
homeoffice_pracovna3_CZ

Jak zabavit děti?

Vyplnit dětem dlouhý čas doma může být dost náročné. I proto jsme pro vás oprášili několik starších blogů, které vám pomohou se inspirovat. Dlouhý čas určitě netřeba vyplňovat pouze hrami na tabletu a pohádkami v televizi. Nebojte se v sobě probudit kreativního ducha a pobavit se spolu s dětmi výrobou různých hraček a doplňků, nebo dekorací do dětského pokoje.

homeoffice-s-detmi_hry_CZ