Cetelem

 

Před-schválený úvěr

 

rozšiřuje možnosti nákupů na splátky, představuje rychlost, diskrétnost a jistotu, že vybrané zboží bude Vaše. Zažádejte si o před-schválený úvěr již nyní, zboží si můžete vyzvednout na prodejně až do 30 dní od předběžného schválení žádosti.

 

Jak na to?

 

1. Kliknutím na tento odkaz vstupte do formuláře s žádostí o úvěr.

 

2. V žádosti o úvěr vyplňte požadované parametry úvěru dle Vašich představ, následně vyplňte všechny potřebné osobní údaje pro podání žádosti o úvěr a žádost odešlete ke zpracování.

 

3. Žádost je v reálném čase posouzena, o výsledku posouzení žádosti jste informováni ve webové aplikaci a emailem.

 

4. V případě předběžného schválení žádosti obdržíte SMS s autorizační kódem na mobilní telefonní číslo, které jste uvedli v žádosti, a ve webové aplikaci Vám bude další postup pro použití autorizačního kódu na prodejně.

 

5. Nejpozději do 30 dní se dostavte do smluvní prodejny a vyberte si zboží v ceně do výše předběžně schváleného úvěru.

 

6. V prodejně předložíte prodejci platný autorizační kód, který jste obdrželi v SMS, platný doklad totožnosti a druhý doklad*. Prodejce Vám předloží schválený návrh smlouvy o úvěr, který podepíšete a společně s Vámi vybraným zbožím odcházíte domů.

 

Příklad splácení: cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 12, výše měsíční splátky 933 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 11 196 Kč, roční úroková sazba 21,39 %, RPSN 23,61 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet a bez odkladu splátek. Prodejce působí jako zprostředkovatel úvěrů pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem); je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele. Společnost BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem) poskytuje úvěry od 3 000 Kč. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 


* pas nebo řidičský průkaz nebo bankovní karta nebo karta zdravotní pojišťovny nebo zbrojní průkaz