predsien_uvodny

 

 

Dokonalá předsíň

 

Předsíň je první a zároveň i poslední místností, kterou hosté při návštěvě vašeho domova uvidí. Právě proto by měla vzbuzovat příjemný dojem. Je rovněž důležité, aby byl v předsíni dostatek úložného prostoru pro všechny vaše boty a kabáty. My v Möbelix máme předsíň pro každého, bez ohledu na vkus. Přesvědčte se sami!


Život s dětmi

predsien-zivot-s-detmi

 

V domácnosti s dětmi je dvojnásobně těžké udržovat pořádek a to především v předsíni, kde děti po návratu zvenku odhodí větrovku na zem a odkopnou boty do nejbližšího rohu. Nyní však máme dokonalé řešení tohoto problému. Pomocí našich praktických věšáků můžete přizpůsobit šatník svých dětí na jejich současnou výšku. Děti si tak mohou samy pověsit své větrovky na věšáky ve tvaru knoflíků, vypadají na stěně ještě i stylově! Přesvědčte se sami, jak jednoduché bude v budoucnu udržovat pořádek v předsíni.


Skandinávský styl

predsien-skandinavska

 

Můžete se cítit příjemně v předsíni zařízené ve skandinávském stylu - bledý nábytek v kombinaci s teplými barvami dělá místnost velmi útulnou. I ve vaší předsíni věnujte pozornost barevným akcentům a dekoracím. Koneckonců, je to to první, co při návratu zpět domů po namáhavém dni v práci uvidíte. Hodně dřeva, světlých odstínů a elegantních tvarů - skandinávský nábytek je známý svou lehkostí.


Loft Lounge Industrial

predsien-industrial

 

Vzhled Loft Lounge už dávno není určen jen pro mládežnické byty. V současnosti je tento trend oblíbený jak mladými, tak i staršími generacemi. Velkoměstský styl je ideální pro malé byty, jelikož se při tomto stylu často sahá po otevřeném kovovém nábytku. V Möbelix najdete vše, co byste pro dokonalý průmyslový vzhled vaší předsíně mohli potřebovat.


Přírodní styl

predsien-prirodny

 

Bydlení v souladu s přírodou a udržitelné vybavení příbytku není jen trendy, ale také velmi důležité pro naše životní prostředí. Vybavit si svou domácnost v souladu s přírodou však neznamená, že se nutně musíme něčeho vzdávat. Nábytek vyrobený z bambusu přináší nejen vizuální potěšení, ale díky integrovaným košům nabízí také dostatek úložného prostoru.

 


Moderní styl

predsien-moderny-cz

 

První dojem můžeš udělat pouze jednou - toto rčení platí nejen při prvním setkání s lidmi, ale i při zařizování domácnosti. Moderní prosvětlená předsíň přivítá vaše hosty jak se patří. Regál v černé barvě je skvělým poutačem a nabízí praktické úložné prostory pro váš domov. Díky modernímu vzhledu je regál ideální volbou pro mnoho obytných prostorů, především pro předsíň.