slovaci-versus-cesi-co-preferuji-muzi-v-bydleni_cont_CZ-img-uvodny

 

 

Češi versus Slováci: Co preferují muži v bydlení?

 

 

Pamatujete si téma mužský svět, kterou jsme vám přinesli minulý týden? V tomto tématu jsme poukázali na věci, které za žádných okolností nesmí chybět v mužském bytě. Patří sem "hračky pro velké kluky," jako je kulečník nebo stolní fotbal, který najdete také v nabídce Möbelixu. Bar, kvalitní sedací souprava nebo luxusní doplněk v podobě kravské kůže a z bytu se raz dva stane místo, o jakém sní každý muž.

 

Nyní jsme se rozhodli porovnat preference v bydlení u mužů z Česka a ze Slovenska. Vytvořili jsme anketu, ve které zvlášť hlasovali Češi a zvlášť Slováci. Co myslíte, budou v této oblasti velké rozdíly mezi preferencemi národů? Podívejte se, jak to dopadlo!

Velký rozdíl v představě ideálního večera

Nevíme jak vy, ale podle nás si muži ideální večer představují s kamarády v hospodě u piva. K tomu kulečník, pořádná hudba a nemístné vtipy. Musíme ale přiznat, že v tomto se absolutně mýlíme. I když jsou výsledky velmi těsné, Slováci si svůj ideální večer představují v pohodlí domova s ​​papučemi na nohách. Naopak Češi jsou tu ti, kteří si rádi vyhodí z kopýtka. Až 67% chce večer strávit venku.

slovaci-versus-cesi-co-preferuji-muzi-v-bydleni_cont_CZ-teaser3-img

Češi se hrají raději než Slováci

Myslíte si, že muži jsou jako velké děti a rádi se hrají? Omyl. Mnohem raději si přečtou dobrou knihu. Až 57% Slováků preferuje ve svém mužském bytě spíše knihovnu jako stolní fotbal. Češi jsou na tom podobně, i když v jejich případě byly výsledky mnohem těsnější. 52% dotázaných by si do svého mužského bytu dalo raději knihovnu, stolní fotbal by chtělo 48% Čechů.

slovaci-versus-cesi-co-preferuji-muzi-v-bydleni_cont_CZ-teaser5-img

Vymalujte to tmavě!

Pastelové barvy u mužů nečekejte. Ne, toto není stereotyp, ale fakt. Až 67% mužů z Česka preferuje v bydlení tmavé barvy. Světlé by upřednostnilo jen 33% dotázaných. Podobný vkus mají i bratři Slováci, i když se malinko liší. Tam by se k světlým odstínem přiklonilo pouze 24% mužů, zbytek by volil tmavé odstíny.

slovaci-versus-cesi-co-preferuji-muzi-v-bydleni_cont_CZ-teaser7-img

Kuchyně není královstvím pouze žen

Zástěra, hrnce a vařečky nejsou cizí ani silnějšímu pohlaví ze Slovenska. Ve svém vlastním bytě, který bude pouze jejich, si potrpí na dostatečně velkou kuchyni, v níž by mohly předvádět své kulinářské umění. Tento výsledek ale neplatí pro všechny. 41% mužů se uspokojí i s malou kuchyní. Vepřo, knedlo, zelo chce v prostorné kuchyni připravovat 61% dotázaných Čechů. Zdá se, že kuchyně již není královstvím pouze žen.

slovaci-versus-cesi-co-preferuji-muzi-v-bydleni_cont_CZ-teaser9-img

Raději plné břicho jako pohodlí

Je to jasné! Muži z obou zemí raději vymění i tu nejpohodlnější sedací soupravu za ledničku. Ideální, pokud bude plná různých dobrot. Pokud budete přemýšlet nad nějakým dárkem pro muže, vsaďte zkrátka na jídlo. Tím se jen potvrzuje staré známé, že láska prochází žaludkem. Vyvrací se tím ale i mýtus, že muži neradi vaří a čas tráví raději na gauči jako v kuchyni.

 

Jak jste na tom vy? Ztotožnili jste se s výsledky našeho průzkumu?