celebritni-bydleni-takto-vypada-hollywoodsky-styl_cont_CZ-img-uvodny

 

 

Celebritní bydlení: Takto vypadá hollywoodský styl

 

 

Zajímá vás, jak bydlí celebrity? Nemáme na mysli jejich domy či vily, ale interiérové zařízení. Možná budete překvapeni, ale interiér je v mnoha případech velmi příjemný a téměř na vlas stejný ho můžete mít i vy.

 

My jsme se rozhodli, že vám přiblížíme bydlení 44-leté americké herečky a producentky Reese Witherspoon. Ta se proslavila zejména díky filmu Pravá blondýnka, Voda pro slony či Divočina. I když se ještě v roce 2007 stala nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu, její vkus a zařízení tomu ani zdaleka neodpovídá. Právě naopak.

 

Herečka vlastní několik nemovitostí, my jsme se podívali na jeden z jejích domů, ve kterém podle fotografií tráví Reese nejvíce času. Z interiéru Reese Witherspoon máte velmi příjemný pocit. Pokud se vám její styl bude líbit, podívejte se na náš e-shop. Máme několik kousků, které dokonale zapadnou do tohoto hollywoodského stylu.

celebritni-bydleni-takto-vypada-hollywoodsky-styl_cont_CZ-teaser2-img

Charakteristika vkusu

Vkus Reese Witherspoon by se dal charakterizovat jako tradiční. Žádné velké výstřelky, experimentování, ale stavění na jednoduchosti a nadčasovosti. Světlé barvy na stěnách, světlý či bílý nábytek, dřevo, které bude vždy in a kde-tu barva v podobě dekorací, které se dají obměňovat podle aktuální nálady. Celý interiér je založen na jednoduchosti a propojenosti místností díky malým akcentům. Podívejme se spolu na jednotlivé místnosti.

Kuchyň

Srdcem každého domova je kuchyně. Ta hereččina je dvoubarevná a vzbuzuje venkovský nádech. Díky fotografiím, které zveřejnila na svém Instagramu můžeme vidět, že herečka nemá žádné manýry ani potřebu každou chvíli měnit kuchyni. Tuto má už minimálně 4 roky.

 

"Pravá blondýnka" vsadila na kombinaci šedé a bílé. Má prosklená dvířka, která se dnes sice už velmi nepoužívají, ale do jejího stylu absolutně zapadají.

 

Navíc, i když to možná nepodléhá nejnovějším trendům, musíme říci, že kuchyň s prosklenými dvířky působí opravdu útulně. Pozoruhodným prvkem na kuchyňské lince jsou zlaté úchytky.

celebritni-bydleni-takto-vypada-hollywoodsky-styl_cont_CZ-teaser3-img

Kuchyně tohoto stylu se hodí zejména do větších prostor a výborně v ní vynikne kuchyňský ostrůvek. Efektně zde budou působit měděné doplňky, ať už malé spotřebiče nebo svítidla. Nezapomeňte také na dokonalou soupravu sklenic či talířů, které bude vidět právě díky proskleným dvířkům.

 

Podobný typ kuchyně letěl v Česku před několika lety v provedení dřeva. Pokud ji stále máte a nechcete investovat do nové kuchyně, ale zároveň se vám líbí ta, kterou má Reese, možná by stačilo tu vaši pouze obrousit a nalakovat. Následně vyměňte úchytky a je to.

 

Mnohem snadněji i s ohledem na kvalitu ale bude, pokud si tu svou kuchyni dáte naplánovat na míru. Vyskládat si svou kuchyni snů můžete i v pohodlí vašeho domova. Stačí, abyste na to využili náš online 3D kuchyňský plánovač. Tato možnost, kterou najdete na našem webu, vám umožní naplánovat si kuchyň od základu.

 

Pokud si chcete naplánovat novou kuchyni ale nemáte čas, chuť nebo možnost přijet za námi osobně, můžete si objednat plánování kuchyně přímo u vás doma a naši zaměstnanci přijedou za vámi v předem dohodnutém termínu.

 

Vybrat si ale také můžete z naší široké nabídky kuchyní, které se stylově téměř totožně shodují se stylem této hollywoodské celebrity.

Obývací pokoj

Mít obývací pokoj jako tato celebrita je opravdu jednoduché. Jak jsme vám zmínili už na začátku, herečka sází zejména na nadčasové světlé barvy a barevné akcenty. Platí to i v případě obývacího pokoje.

 

Reese Witherspoon poměrně často pouští své fanoušky prostřednictvím fotografií k sobě do obýváku. Vidět tak můžeme robustnější a už na pohled pohodlnou sedací soupravu, která je světle šedé barvy. Jak jste si mohli všimnout i v různých filmech, Američané preferují mohutné sedací soupravy, které buď nejsou na nožičkách, nebo je je vidět pouze minimálně. Akcent světle šedé sedací soupravě dodávají modré dekorační polštáře. Jednobarevné i vzorované, spolu vypadají opravdu krásně. I díky tomu můžete vidět, jak se dá barva roku 2020 hravě zakomponovat do bydlení a že se modré opravdu netřeba bát.

celebritni-bydleni-takto-vypada-hollywoodsky-styl_cont_CZ-teaser6-img

Stejně jako kuchyň, i sedací soupravu si u nás můžete naplánovat na míru. Vybrat si můžete ze široké palety barev i materiálů. Pokud je toto to, co hledáte a učarovala vám šedá v kombinaci s modrou, nezapomeňte také na koberec. Na něm by se daná barevná kombinace měla zopakovat. Aby to celé působilo útulným a zároveň hollywoodským dojmem, zkombinujte to se dřevem a různými malými doplňky ve zlaté či měděné barvě.

celebritni-bydleni-takto-vypada-hollywoodsky-styl_cont_CZ-teaser8-img

Jídelna

Zdá se, že herečce opravdu učarovala modrá barva. Objevuje se nejen v podobě malých doplňků v kuchyni, jakými jsou kuchařská zástěra, ale i v obývacím pokoji, jako dekorační polštáře. Výjimkou není ani jídelna. Gro zde tvoří originální modrá jídelní souprava, která přitáhne všechny pohledy.

 

To však neznamená, že si musíte koupit novou jídelní soupravu. Spíše se na to podívejte tak, že akcent modré se u herečky opakuje ve více místnostech, čímž se celý interiér opticky propojuje. Klidně tedy postačí, když si svou jídelní soupravu doplníte třeba o hrnky se zajímavým vzorem v modré barvě.

celebritni-bydleni-takto-vypada-hollywoodsky-styl_cont_CZ-teaser10-img1

Ložnice

Zdá se, že tomuto prostoru dominuje postel. A tak by to mělo být. Pohled okamžitě upoutá výše a zajímavě tvarované čelo. Výplň je potažena látkou s hustým modrým vzorem a orámovaná je dřevem, což zjemňuje dojem a díky tomu to ani jen na moment nepůsobí kýčovitě. Ani v tomto případě herečka nezapomněla na propojení celého prostoru. Bílé povlečení má na sobě jemný modrý vzor.

celebritni-bydleni-takto-vypada-hollywoodsky-styl_cont_CZ-teaser11-img

Hollywoodský styl se dá dosáhnout opravdu jednoduše. V případě Reese Witherspoon je základem všeho světlý interiér, který díky malým prvkům vyvolává dojem, že místnosti jsou navzájem propojeny.