Adventní kalendář, který potěší každého

 

 

Adventní kalendář, který potěší každého

 

Hurá, prosinec je tady! A s ním i ten kouzelný čas, kdy všude voní skořice a svařené víno, vzduchem se nese atmosféra Vánoc a my začínáme řešit otázku, komu co koupit pod stromeček. V uplynulých dnech jsme vám přinesli tipy na vánoční dárky pro ženy, pro muže a nevynechali jsme ani ty nejmenší. My v Möbelixu si plně uvědomujeme, že na to, aby bylo vánoční období nezapomenutelným, třeba nejen šikovné ruce a množství dekorací, ale i nemalý obnos peněz. Právě proto jsme si pro vás připravili parádní překvapení.

 

Zatím co děti dostávají adventní kalendář plný čokoládek, uplynulé roky se stává trendem i speciální adventní kalendář pro ženy s kosmetikou, či speciální pro muže, který obsahuje různé druhy nápojů. V tomto trendu nezaostáváme ani my a přinášíme vám Möbelix adventní kalendář!

Möbelix adventní kalendář

Ve dnech od 1. prosince do 24. prosince najdete na našem webu vánoční stromek s 24 vánočními koulemi. Je to obdoba adventního kalendáře. Co to pro vás znamená?

 

Každý den si v našem adventním kalendáři můžete najít lukrativní slevu na produkt, nebo skupinu produktů. Sleva bude platit na produkty vždy pouze v daný den. Tato akce platí nejen pro kamenné prodejny, ale i pro náš e-shop.

 

Těšit se můžete na řadu zajímavých produktů, kterými potěšíte nejen sebe, ale i své blízké. Pssst, prozradíme vám tajemství! Najdete tam například slevu na vánoční sortiment, mezi který patří největší trendy letošní výzdoby jako je Hygge, Joyful, nebo Merry Berry Christmas. Pod stejným číslem se ale ukrývá například i sleva na kvalitní matrace, které vám přinesou sladký a ničím nerušený spánek. Už vám ale nebudeme kazit radost z překvapení. Prvního prosince si můžete otevřít první vánoční kouli. Věříme, že vás potěší!

Möbelix adventní kalendář

Vyrobte si adventní věnec

Do té doby ale nezahálejte a dejte se na přípravu adventního věnce. Advent totiž začíná již tento víkend. Adventní věnce podléhají trendům úplně stejně, jako výzdoba a barevnost vánočního stromku. Adventní věnec je neodmyslitelnou součástí Vánoc, protože nám odpočítává čas, který zbývá do dne D. Obecně je můžeme rozdělit mezi tradiční a moderní. Protože pro nás v Möbelixu je důležitá nejen modernost, ale i účelovost, rozhodli jsme se ukázat vám přípravu adventního věnce, který zvládne každý.

Nádech luxusu

Budete na to potřebovat:

  • 4 svíčky - celý sortiment najdete v kategorii Dekorace a bytové doplňky / Svíčky. My vybíráme oválné svíčky s mramorovým efektem.
  • Dekorační talíř - v jednoduchosti je krása. Zvolte například jednoduchý bílý dekorační talíř, který víte využít i v jiné roční období, nebo zlatý, který podtrhne noblesnost Vánoc. Vybrat podle vlastního stylu si umíte v kategorii Dekorace a bytové doplňky / Vázy sochy a dekorační předměty..
  • Živé větvičky
  • Tenký drát
  • Umělý sníh
Adventní věnec podle Möbelix

Na dekorační talíř si do kruhu poklademe na krátké části nastříhané větvičky. Aby vám vytvářely kruh, můžete je upevnit tenkým drátem. Na závěr je zastříkáte umělým sněhem. Do středu umístěte 4 svíčky a jednoduchý adventní věnec je připraven.

Kousek přírody

Druhou variantou je například adventní věnec ve stylu Hygge. Základem je dekorační dřevěný talíř, na který umístíte svíčky v barvě vaší výzdoby a přidáte drobné vánoční koule nebo opět kousky větviček. Takový adventní věnec vaši domácnost nádherně zútulní a zároveň nechá vyniknout tu nejkrásnější vánoční ozdobu - vánoční stromeček.

Tip na adventní věnec od Möbelix