Dárek na Valentýna jako vyznání lásky

 

 

5 tipů na dárky na Valentýna

 

 

Valentýn je nepochybně nejvýraznejším dnem v únoru. Pro některé je to pouze komerční svátek, pro jiné je Valentýn ideálním důvodem na vyznání a oslavu lásky. Nezáleží na tom, zda tento svátek uznáváte nebo ne. Důležité je uvědomit si, že pokud máte po svém boku osobu, kterou milujete, je vhodné potěšit ji alespoň malou drobností. Neboť Valentýn je přesně o tom.

 

Pokud uvažujete nad tím, jaký dárek darovat své lásce na Valentýna, rozhodně oceníte následující článek. Zapomeňte na klišé v podobě sladké cukrovinky. My vám přinášíme několik tipů na praktické a zároveň milé dárky na Valentýna. Jako bonus vám rovnou k nim uvedeme program, který si můžete se svou polovičkou v tento svátek lásky připravit.

Relaxační koupel

Valentýn letos připadá na pátek. Co může být lepší než si po celém pracovním týdnu odpočinout? Dopřejte si se svou polovičkou společnou voňavou lázeň. Voda vám pomůže uvolnit se, zrelaxovat a zároveň vytvoří příjemnou intimní atmosféru. I proto vám jako ideální dárek doporučujeme set měkkých osušek, které najdete i v našem e-shopu. Vyberte pro vás a vaši polovičku jemné a hřejivé osušky, přidejte k tomu pěnu do koupele, houbu, svíčky a uvidíte, že budete mít hezký romantický večer jako lusk!

Společný koupel jako dárek na Valentýna

Láska v peřinách

Nové a kvalitní ložní prádlo se hodí stále. Jinak tomu není ani na Valentýna. Rozhodně jde o zajímavý a praktický dárek, kterým naznačíte, jak chcete strávit nejen tento večer na Valentýna. Vůbec nemusí jít při tom o kýč v podobě srdíček. Přidejte k tomu hezké spodní prádlo a o vašem programu na večer je rozhodnuto.

Tip na valentýnský dárek - povlečení Berry Love

Láska prochází žaludkem

Tento starý známý výrok platí nejen při mužích. Pamatujete si, kdy jste naposledy spolu vařili? Ne? Ideální čas to napravit! Nemusí jít přitom o nic složitého. Lehoučký a nadýchaný perník nebo bábovku zvládnete levou zadní. Ke koláčku si dopřejte horký čaj v nových roztomilých hrníčcích a zavzpomínejte si na všechno hezké, co jste spolu prožili nebo si promluvte o plánech do budoucna. Právě nové společné hrnky jsou perfektním dárkem na Valentýna.

Hrnky na kávu Love jako společný dárek na Valentýna
Voňavý valentýnský dárek

Smyslný dárek na Valentýna

Není žádným tajemstvím, že zvýšit chuť na milování můžete také pomocí správně zvolené vůně. Feromony, které jsou ve vůni, působí velmi jemně a nenásilně. V mozku podporují "přitažlivost" vůči druhé osobě. Kromě toho navozují pocit pohody, smyslnosti a odbourávají stres. Říká se jim také voňavé afrodisiakum. Mezi takové vůně patří například skořicová, vanilková nebo mátová. I proto jako dárek na Valentýna doporučujeme svíčky nebo difuzér právě s těmito vůněmi.

Aby byla láska stále na očích

Se svým partnerem jste zaručeně strávili několik krásných chvil. Vsadíme se, že máte množství společných fotografií, které jsou ukryty v galerii vašeho mobilu. Není to škoda? Nalijte si spolu pohár vínka a zobrazte staré fotografie nebo videa. Zaručujeme vám, že váš rozhovor bude plný smíchu a šťastných vzpomínek. Ne možná nejoriginálnějším, ale za to jedním z nejmilejších dárků je i rám na společné fotografie. Vaši lásku tak budete mít stále na očích. Stát se z toho může i velmi milý zvyk, kdy si z každé dovolené dáte vyvolat jednu fotografii a dáte si ji do rámečku k ostatním.

Dárek na Valentýna - rám na fotky Alfred

Valentýnský dárek, který nezklame

Zařizujete si vaše první společné bydlení nebo máte pocit, že se vám hodí něco nového do bytu? I na Valentýna můžete darovat svému partnerovi poukázku na nákup do Möbelixu. Půjde tak o předmět, který se vám už navždy bude spojovat s Valentýnem.