C2C2C2_header

Americké postele

(22 produktů)

Pružinové postele: úžasný komfort za nízkou cenu

Momentálně se zdá, že pružinové postele jsou všude na programe dne. Mnozí z nás je znají z dovolené a dá se v nich spát tak úžasně pohodlně, že byste z nich nejradši už nevstali. V čem však spočívá tajemství těchto postelí, které mají svůj původ v Americe a Skandinávii?
Je to velmi jednoduché, místo laťového roštu mají tyto postele takzvané pružiny nebo box – spodní konstrukci skládající se z dřevěného rámu s pružinovým jádrem, na kterou se následně uloží matrace. Přesně tak, matrace! Na pružinovou matraci, většinou jde o bonelovou matraci s pružinovým jádrem nebo matraci ze studené pěny, se položí ještě jedna silná vrchní matrace, díky které se vám bude ležet tak pohodlně.

Výhody pružinové postele

Vzhledem k výšce postele bude právě pro starší lidi lehání do postele a vstávání z ní mnohem snazší.
Pružinová postel velmi dobře izoluje teplo, je tedy vhodná zejména pro všechny, kdo se rádi tulí!
Díky perfektnímu sladění boxu, matrace a vrchní matrace se enormně zvyšuje komfort při ležení.
V neposlední řadě je elegantní a velká postel i skvělým prostředkem k upoutání pozornosti v každé ložnici.

Tipy a triky: jak se dlouho těšit z pružinové postele

Když vstanete, ložnici ihned vyvětrejte, aby se mohla odstranit vlhkost, která se vytvořila přes noc. Vrchní matrace a matrace pravidelně obracejte, aby se nepřeležely. Pokud se výrazně potíte, použijte na vrchní matraci dodatečný ochranný návlek.

Pružinové postele na stránce mobelix.cz: komfortní spánek za výhodnou cenu

V našem online obchodě najdete velký výběr trendových pružinových postelí za neuvěřitelně nízkou cenu. V nabídce jsou zastoupeny postele s rozměry lůžka 140 x 200 cm, stejně jako modely s rozměry 160 x 200 a 180 x 200 cm. Komfortní výška 60 cm ulehčuje vstávání.
Další výhodou některých modelů je prostor pro odkládání přikrývek, polštářů nebo ložního prádla. Praktické čelo postele s imitací kůže nebo potažené tkaninou poutá pozornost v ložnici a navíc poskytuje dodatečný komfort při čtení nebo sledování televize.
Absolutní luxusní komfort poskytuje výškově nastavitelná pružinová postel s možností nastavení polohy při ležení stisknutím knoflíku.
Většina z našich výhodných modelů je navíc dostupná v různých vyhotoveních a barevných variantách, takže ladí s každým zařízením ložnice, od klasicky elegantního až po módně trendové. Zabodovat můžete se stylovou imitací kůže nebo příjemnou tkaninou.

Nejlepší zákaznický servis za nejvýhodnější cenu

Vyberte si svůj vysněný model v našem online obchodě na stránce mobelix.cz nebo přijďte do jedné z našich poboček, kde se o vás a vaše přání rádi postarají naši poradci. Můžete si tam i v klidu poležet na zkoušku a svůj vysněný model si můžete dát celkem jednoduše a za nepřekonatelnou cenu poslat přímo domů. Nebo jednoduše využijte naši praktickou dodávku! Tak či onak: dobře se vyspěte!


Postele


Ložnice