BBS_T24_jedal_CZ k ponuke
BBS_T24_kuch_CZ k ponuke
BBS_T24_sedac_CZ k ponuke
BBS_bar_CZ

inspirace

BBS_T24_profi_CZ k ponuke
BBS_T24_spalna_CZ Sedacky
BBS_T25_sedacka_cz k ponuke
BBS_T24_stena_CZ k ponuke
BBS_T24_zahr_CZ k ponuke
BBS_T23_online_CZ k ponuke
front_T24_TOP1_CZ_prod_X objednaj-zdarma-vyzdvihni aktualny-letak hlavne-info-1

 

Produkty z reklamy

Doplňky za super ceny


front_T24_TOP2_CZ_new hlavne-info-2 specialne-katalogy karta-vyhod

 

Zahradní, terasový a balkonový a nábytek


Online Only s dodáním zdarma


front_T25_ONLY_CZ online-only-1 online-only-2 online-only-3


front_T15_KUCH_CZ_new planovac-kuchyn kuchynsky-konfigurator kuchyne-na-mieru

front_T19_Blog_CZ trendy-tipy-inspiracie blog-link-1 blog-link-2

 

Novinky v naší nabídce

kuchyne_CETELEM_CZ_2019 doplňky

 

front_T15_social_CZ blog facebook instagram youtube

Vítejte v Möbelix - domu s nábytkem a bytovými doplňky!

Chcete nakoupit online výhodně a pohodlně nábytek, osvětlení, koberce nebo doplňky do domácnosti? Pak jste na správném místě! Möbelix je nejvýhodnější obchod s nábytkem. Cenově výhodný nábytek a levné doplňky do domácnosti - to jsou naše kritéria. Náš e-shop Vám umožní nakoupit vše snadno a pohodlně z pohodlí Vašeho domova a jako bonus Vám přináší extra tipy na Online Only, které jsou platné pouze online! Také můžete využít náš 3D plánovač kuchyní, který je samozřejmě zdarma.

Hledáte výhodný dům s nábytkem? Stojí před Vámi!

Möbelix je nejvýhodnější obchod s nábytkem v České republice! Naší doménou je cenově výhodný nábytek do obývacího pokoje, ložnice, jídelny, pracovny, koupelny, dětského pokoje i zahrady, kuchyně na míru plánovatelné podle Vás, stejně jako doplňky do domácnosti, koberce, závěsy, textil, dekorace, lampy a světla a mnoho dalšího. Naše Cenová garance Vám dokáže, že to s nejnižšími cenami myslíme skutečně vážně - pokud najdete jinde identický výrobek za lepší cenu, pak Vám vyplatíme rozdíl. Kromě trvale výhodných nabídek u nás najdete také sezónní extra tipy jako zahradní nábytek, tématické dekorace a doplňky, letní výbavu na pláž i vychytávky, které Vás zahřejí v zimě!
 

Extra výhodné - to jsou naše Online only!

Už jste objevili Online Only? To je například nábytok, textil do dmomácnosti, doplňky, nábytok do koupelny, a to vše za super ceny. Toto zboží je k dispozici pouze online a domů Vám je přivezeme zcela zdarma! Také zde se vyplatí sledovat nabídku po celý rok - najdete zde sezónní vychytávky, které nekoupíte nikde jinde.

Nákup online u Möbelix - to nejlepší pouze výhodněji!

Möbelix je Váš partner pro nákup nábytku za extra ceny - také online. Výhodný nábytek, plánovatelné kuchyně na míru, doplňky do domácnosti a dekorace můžete nyní nakoupit výhodně a pohodlně online. Ušetřete čas kdy byste museli jet do prodejny a nechte si vše doručit až domů za velmi výhodných podmínek. Pokud chcete tak si můžete také objednat nábytek online a pak vyzvednout osobně na prodejně, kde si jej můžete prohlédnout a vyzkoušet. Je to jen na Vás.