C1C1C3_header

3-místné pohovky

(11 produktů)

Trojmístné pohovky: pohodlí po celé délce

Žádný obývák přece nemůže byt tak malý, aby se nedal vylepšit útulnou a prostornou pohovkou. Kde jinde byste se měli jinak natáhnout při sledování televize, zdřímnout si po obědě nebo si posedět za chladného zimního večera s celou rodinou?  

Správná trojmístná pohovka pro vaše potřeby

Taková pohovka je rozhodujícím prvkem každého obýváku a měla by se zvolit tak, aby neubíjela prostor, ale stala se jeho harmonickým centrem zájmu a středobodem.


Ať už upřednostňujete kůži nebo látkový potah, volte spíše neutrální barvy, které můžete posléze obměňovat pomocí  podušek nebo přikrývek podle svého osobního stylu zařizování. Díky tomu se dá vzhled obýváku výhodně a velmi rychle změnit.


Vyberte si pohovku, která bude ladit s ostatní sestavou, jako je například dvojmístná pohovka, stoleček nebo televizí křeslo, nebo jí dodejte osobitou funkci samostatného kusu nábytku.


Pokud jsou v domácnosti děti, pak je důležitým kritériem jednoduché čištění pohovky. V takovém případě je asi nejlepší volbou kožená pohovka, protože se dá jednoduše utřít. Teplejší povrch poskytuje naproti tomu pohovka s textilním potahem.

Trojmístné pohovky v našem online obchodě: elegance a výhodná cena si navzájem neodporují

Nezáleží na tom, zda váš individuální styl bydlení je spíše klasický a čistý nebo naopak moderní a trendový, díky velkému a výhodnému výběru trojmístných pohovek v našem online obchodě zaručeně najdete to pravé! Elegantní modely s imitací kůže v různých barvách a vyhotoveních najdete u nás za obvyklou výhodnou cenu. Příznivci moderního designu bydlení si přijdou na své díky trendové trojmístné pohovce s dvojbarevným vzhledem.


I kombinace textilu s prvky imitace kůže najdete na stránce mobelix.cz v nejrůznějších barevných variantách a vyhotoveních, s nohama i bez nohou, s opěrkami zad nebo vysokým opěradlem.


Nabízíme vám samozřejmě i všechno, co budete jinak potřebovat k vytvoření příjemné a pohodlné soupravy čalouněného nábytku: pohovky, televizní křesla, konferenční stolky, dvojmístné pohovky, rozkládací pohovky nebo celé sedačky. Stačí jen nahlédnout!

Před chvílí ještě na mobelix.cz, a teď už ve vašem obýváku!

Právě v případě takových rozměrných kusů nábytku, jako jsou trojmístné pohovky, můžete profitovat z našich velmi výhodných dodacích podmínek. Vyhledejte si svůj oblíbený kus nábytku v našem bohatém online sortimentu nebo si na něm poseďte na zkoušku v nejbližší pobočce. Potom si můžete nechat doručit ten správný nábytek přímo do svého obýváku. Pokud však přece jen převážíte nábytek sami, využijte přitom naši dodávku.  Výhodnější než kdy předtím!


Čalouněný nábytek - všechny kategorie

Obývací pokoje - všechny kategorie